Ceny uvedené v cenníku sú uvedené s DPH. Objednaný tovar si môžete zaslať na Vami určenú adresu.

Preprava kuriérom 123 Kuriér – Objednávky prijaté a zaplatené do 17:00 budú expedované z nášho skladu na druhý deň, doručenie kuriérom na Vami určenú adresu v rámci Slovenska je na ďalší pracovný deň. Doručenie prebieha prevažne v dopoludnajších hodinách, kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať a je možné dohodnúť individuálny čas doručenia. Tovar si môžete nechať poslať aj na dobierku a sumu zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru. V spolupráci so spoločnosťou 123 Kuriér ponúkame aj doručovanie do okolitých krajín.

Poplatok: 4,00€ s DPH,

Preprava Packeta – Tovar Vám doručím do výdajného miesta Packeta ktoré si vyberiete v pokladni. Doručenie v rámci Slovenska je do 7 dní.

Poplatok: 3,00€ s DPH, 

Osobný odber – VYZDVIHNUTIE TOVARU OSOBNE V PREDAJNI (+ 2,00 €) – LEN PRI PLATBE KARTOU PREDOM. UPOZORNENIE! K objednávkam so sumou nižšou ako 50.00 € pri osobnom vyzdvihnutí sa automaticky účtuje manipulačný poplatok 2,00 €. Vyzdvihnutie tovaru osobne je možné až po telefonickom alebo  e-mailovom potvrdení objednávky.

Poplatok: 2,00€ s DPH, 

Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (či nie sú poškodené). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba na to okamžite upozorniť kuriéra a uviesť to do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke atď.). Neskoršie reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.

SMS notifikácia
Pri objednávkach vyžadujeme telefónne číslo, aby sme Vás jednoduchšie informovali o stave doručenia vašej zásielky. Jeden deň pred plánovaným doručením zásielky príjemca obdrží SMS správu o doručení vrátane čísla zásielky a výšky dobierky v prípade zásielky na dobierku. Navyše v deň doručenia príjemca obdrží interaktívnu SMS správu s 3 hodinovým upresnením času doručenia. Pokiaľ príjemcovi termín doručenia nevyhovuje, môže ho jednoducho zmeniť odpoveďou na SMS správu.

Štandardne zasielame tovar do 48h.

Dodacia doba je 7 dní.

Pri objednávke viacerých vecí platíte jedno poštovné – poštovné nezávisí od hmotnosti a veľkosti balíka. Balné je zdarma!

CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE DPH!

V prípade otázok, alebo pomoci kontaktujte našu zákaznícku linku:
+421 917 343 966 alebo emailom na: info@veseletricka.sk

DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 60 €!